عصبانيت شجوني عليه اصلاح‌طلبان

اوج عصبانيت شجوني عليه اصلاح‌طلبان!

اصلاح‌طلبان را خدا مرگشان بدهد!

شيخ جعفر شجوني كه تمام هم و غمش سخنراني و مصاحبه عليه اصلاح‌طلبان است و بارها آرزوي رييس‌جمهور شدن حسين شريعتمداري را مطرح كرده است در تازه ترين اظهاراتش عليه اصلاح‌طلبان گفت: در این دوران یک نواب صفوی کم داریم تا ریشه برخی از روزنامه‌های اصلاح‌طلب را از ته بزند و شیشه روزنامه هایی که از خارج حمایت مالی مي‌شوند را بشکند!

شجونی در گفت و گو با “ندای انقلاب” در پاسخ به این سوال که به نظر شما علت هجمه روزنامه های زنجیره ای اصلاحات به عملکرد دولت نهم و دهم چیست با بیان انیکه این هجمه‌ها همه نشات گرفته از بیکاری است، افزود: دولت احمدی نژاد حداقل ۵ سال خیل خوب کار کرد و ۳ سال باقی مانده اش را هم بد عمل نکرد.

 

وی با بیان اینکه مگر دولت های سازندگی و اصلاحات چه کردند که احمدی نژاد کمتر از آنها فعالیت کرده باشد، تصریح کرد: احمدی نژاد با یک ابداع تاریخی تمام کابینه اش را به محروم ترین نقطه کشور برد و کار بزرگی همچون مسکن مهر و پرداخت یارانه‌ها را عملی کرد.

 

عضو جامعه روحانیت مبارز رفاقت با مشایی و قطع ارتباط با مراجع را از نقاط ضعف دولت دانست و ادامه داد: احمدی نژاد بعضی از دوستان خود را که خلافکار بودند جزو خط قرمزهای خود دانست که البته این مشکلات را دستگاه قضایی و امنیتی باید در آینده به آن رسیدگی کنند نه یکسری روزنامه نویس.

 

*روحانی یک اصولگراست؛ اصلاح طلبان دروغ مي‌گویند

وی در پاسخ به این سوال که از بعد انتخابات شاهد این هستیم که برخی از چهره های اصلاح طلب برنامه‌ها و عملکردهای حسن روحانی را به نام اصلاح طلبی تمام مي‌کنند، به نظر شما این افراد به دنبال چه هستند، گفت: اینکه مي‌گویند روحانی اصلاح طلب است یه اشتباه و دروغ بزرگ است. روحانی اصولگرای سنتی و از جامع روحانیت مبارز و خودش هم در لباس روحانیت است. جبهه اصلاحات به نظام خیانت و حریم‌ها را شکستند و در مجلس ششم اعتصاب و تحصن کردند و دسته جمعي استعفا دادند.

 

*اصلاح‌طلبان وطن فروشند!

وی با بیان اینکه تمام اصلاح طلبان رو سیاه و وطن فروشی کردند، افزود: جبهه اصلاحات به دنبال گرفتن امام و رهبری از نظام هستند. این مجمع روحانیون وحزب مشارکت چه گلی سر نظام زدند، خدا مرگشان بدهد. واقعا چوب لای چرخ نظام گذاشتند.

 

دبیر جامعه وعاظ تهران برخی از روزنامه های اصلاحات را بی ریشه دانست و اظهارداشت: در این دوران یک نواب صفوی کم داریم تا ریشه برخی از روزنامه های اصلاح طلب را از ته بزند و شیشه روزنامه هایی که از خارج حمایت مالی مي‌شوند را بشکند. که نبود امثال نواب صفوی‌ها به خاطر بی صاحب بودن امربه معروف و نهی از منکر است. وی در پایان خاطرنشان کرد: بعضی‌ها در دوران فتنه جنایت‌ها کردند و الان با نوشتن یاداشت در برخی از روزنامه های زنجیره ای به دنبال گرفتن پست و جایگاه در دولت روحانی هستند./بهارنیوز

 

 رپورتاژ
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
جشن عروسی
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
رفع جای جوش صورت با سابسیژن
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
چگونه راننده دینگ شویم؟
روغن خراطین اصل
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
اهواز چت
انجام پایان نامه مدیریت
فروشگاه اسباب بازی بازیجو

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.