منصور ارضی,مشایی,حدادیان

مداحان تهرانی بار دیگر به دادگاه‌ می‌روند

شهبازوار تصریح کرد: مشایی نسبت به تبرئه حاج منصور ارضی اعتراض داشته و ما هم در مقابل به محکومیت سعید حدادیان اعتراض داریم.

پس از گذشت ۲۷ ماه از شکایت مشایی علیه دو مداح تهرانی و صدور رأی از سوی شعبه ۲۶ دادگاه انقلاب، مداحان بار دیگر با اعتراض مشایی به دادگاه‌ می‌روند.

فرهاد شهبازوار در گفت‌وگو با فارس با اعلام این خبر گفت: دادگاه سعید حدادیان و منصور ارضی ساعت ۹:۳۰ صبح روز چهارشنبه ۳۰ مرداد برگزار خواهد شد. وی افزود: جلسه رسیدگی به این پرونده در شعبه ۵۴ دادگاه تجدید نظر مستقر در دادگاه انقلاب و به ریاست قاضی موحدی برگزار می‌شود.

شهبازوار تصریح کرد: مشایی نسبت به تبرئه حاج منصور ارضی اعتراض داشته و ما هم در مقابل به محکومیت سعید حدادیان اعتراض داریم. وکیل مداحان تهرانی خاطرنشان کرد: هنوز لایحه تکمیلی خود را به دادگاه ارائه نکرده‌ام اما با توجه به اعمال قانون جدید مجازات اسلامی تقاضای تعلیق و یا تعویق مجازات دادگاه بدوی را در مورد سعید حدادیان دارم،‌ چرا که قصد وی امر به معرو ف و نهی از منکر بوده است.

در اردیبهشت سال ۹۰ خبری در رسانه‌ها منتشر شد مبنی بر اینکه از ۲ مداح معروف تهرانی به دادستانی تهران شکایت شده است. شکایت از منصور ارضی به اتهام تهدید به قتل بر اساس ماده ۶۶۹ قانون مجازات اسلامی و شکایت از سعید حدادیان بر اساس ماده ۶۰۸ همین قانون و به اتهام توهین به مقامات دولتی صورت گرفت.

در آبان سال گذشته بر اساس حکمی که قاضی پیرعباسی رئیس شعبه ۲۶ انقلاب صادر کرد، ‌منصور ارضی از اتهام وارده تبرئه شده است. همچنین سعید حدادیان بر اساس ماده ۶۰۸ قانون مجازات اسلامی به اتهام توهین به مقامات دولتی به پرداخت ۴۰۵ هزار تومان جریمه نقدی محکوم شده است. /فارس

 

 رپورتاژ
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
جشن عروسی
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
رفع جای جوش صورت با سابسیژن
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
چگونه راننده دینگ شویم؟
روغن خراطین اصل
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
اهواز چت
انجام پایان نامه مدیریت
فروشگاه اسباب بازی بازیجو
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
افزایش فالوور اینستاگرام | آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول | فلزیاب |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.