بازديدمعاونان وزارت كشورازمناطق مرزي آستارا

معاونان وزارت كشور از مناطق مرزي آستارا بازديد كردند

 

معاونان امنيتي و امور مجلس وزير كشور در بازديد از پل مرزي، گمرك و پايانه مرزي آستارا درباره فعال‌تر كردن فعاليت‌هاي گمركي و مرزباني و برطرف كردن موانع و مشكلات حوزه مرزي آستارا با مسئولان محلي به گفت‌وگو پرداختند.

ایلنا:معاونان امنيتي و امور مجلس وزارت كشور به همراه يك هيئت بلندپايه امنيتي از مناطق مختلف مرزي شهرستان آستارا بازديد كردند.
به گزارش ايلنا به نقل از پايگاه اطلاع رساني وزارت كشور، هيئت ايراني متشكل از معاونان امنيتي و امور مجلس وزير‌كشور، استاندار گيلان و استاندار اردبيل كه به همراه محمد مصطفي نجار وزير كشور به جمهوري آذربايجان سفر كرده بودند، از مرز زميني آستارا وارد كشور شده و از اين منطقه مرزي بازديد كردند.
معاونان امنيتي وامور مجلس وزير كشور در بازديد از پل مرزي، گمرك و پايانه مرزي آستارا درباره فعال‌تر كردن سريع‌تر فعاليت‌هاي گمركي و مرزباني و برطرف كردن موانع و مشكلات حوزه مرزي آستارا با مسئولان محلي گيلان به گفت‌وگو پرداختند.
معاون امنيتي وزير كشور در اين بازديد با بيان اينكه مرز زميني آستارا از امن‌ترين مرزهاي كشور به شمار مي‌رود، اظهار داشت: شهر مرزي آستارا داراي ظرفيت‌هاي مناسب براي همكاري دوجانبه دو كشور هم‌مرز ايران و جمهوري آذربايجان است.
علي عبداللهي برنامه‌هاي تحكيم امنيت مرز، انسداد مرزي، تقويت و برطرف كردن مسائل معيشتي مرزنشينان در منطقه مرزي آستارا را مورد تاكيد قرار داد و افزود: در بحث تقويت مناسبات مرزي منطقه مرزي آستارا در اولويت نخست وزارت كشور است.
وي با اشاره به سفر هيئت ايراني به جمهوري آذربايجان گفت: در اين سفر مسائل مورد علاقه دو طرف از جمله همكاري‌هاي مرزي، امنيتي، گمركي و استاني مورد بحث و مذاكره قرار گرفت.
عبداللهي با مثبت ارزيابي كردن سفر وزير كشور جمهوري اسلامي ايران به جمهوري آذربايجان خاطرنشان‌كرد: با توجه به مرز 700 كيلومتري آبي و خاكي ايران با جمهوري آذربايجان توسعه مبادلات، همكاري‌هاي امنيتي و مرزي، حمل و نقل كالا و تسهيل در تردد مسافران از اهميت ويژه‌اي برخوردار است.
معاون امنيتي وزير كشور از همكاري‌هاي مرزي ايران و جمهوري آذربايجان خبر داد و تصريح كرد: راهبرد كلان جمهوري اسلامي توسعه مناسبات با كشورهاي همسايه به‌ويژه جمهوري آذربايجان بوده كه داراي پيشينه تاريخي و فرهنگي بسياري با كشورمان است.
وي با اشاره به اختصاص اعتبارات ويژه براي تقويت امنيت مرز و انسداد مرز آستارا، اظهار داشت: امسال اعتبار ويژه‌اي در اختيار مرزباني گيلان قرار مي‌گيرد تا صرف امور عمراني و تقويت امنيت مرزي آستارا شود.
معاونان امنيتي و پارلماني وزير‌كشور در اين بازديد از وضعيت ساماندهي رودخانه مرزي آستاراچاي كه خط مرزي دو كشور ايران و جمهوري آذربايجان را از همديگر جدا مي‌كند و همچنين در جريان روند فعاليت پايانه مرزي، مرزباني و گمرك آستارا قرار گرفتند...../تحلیل:ایلنا
رپورتاژ
رفع جای جوش صورت با سابسیژن
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
چگونه راننده دینگ شویم؟
روغن خراطین اصل
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
اهواز چت
انجام پایان نامه مدیریت
فروشگاه اسباب بازی بازیجو
نمایندگی برندها در ایران
نحوه کاشت ابرو و مزایای آن
سامانه جامع مشاغل شهرری
برگزاری دوره های آموزشی حرفه ای توسط رایتک
تومور اربیت ، علائم ، درمان و جراحی آن ها
قیمت لپ تاپ | قیمت تبلت | قیمت قطعات کامپیوتر
بزرگترین شرکت باربری در استان تهران

لینک های مفید
افزایش فالوور اینستاگرام | آموزش مجازی | جوش فلزات | تجهیزات تالار | کاغذ دیواری | کاغذ دیواری | فلزیاب |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.