اخبار,اخبار جدید,اخبار جالب

 

تعرض دو كارمند سازمان امدادی به دختر جوان

دو مرد جوان كه متهم هستند دختري را ربوده و مورد آزار قرار داده‌‌اند به دنبال نقض حكم اعدام توسط ديوان‌عالي كشور در دادگاه كيفري استان تهران پاي ميز محاكمه مي‌روند.

 دو مرد جوان كه متهم هستند دختري را ربوده و مورد آزار قرار داده‌‌اند به دنبال نقض حكم اعدام توسط ديوان‌عالي كشور در دادگاه كيفري استان تهران پاي ميز محاكمه مي‌روند.

دختر جواني دو سال قبل به ماموران خبر داد مورد آزار جنسي قرار گرفته ‌است. او به پليس گفت: دو مرد من را به عنوان مسافر سوار ماشين كردند و بعد به بياباني خلوت كشاندند.

آنها به زور مرا مورد آزار قرار دادند و هرچه التماس كردم رهايم كنند توجهي نكردند.

ماموران در جريان تحقيقات متوجه شدند دو متهم از كاركنان سازماني امدادي هستند كه بعد از كار براي تفريح با خودرو يكي از دوستان‌شان بيرون رفتند و شاكي را سوار و به او تعرض كردند.

 

ماموران بعد از چند روز پيگيري و به دست آوردن آدرس متهمان موفق شدند اين دو را بازداشت كنند. آنها در ابتدا مدعي شدند ادعاي تجاوز تهمت است اما زماني كه با شاكي مواجه شدند لب به اعتراف گشودند و جزييات را توضيح دادند. آنها گفتند وقتي ماشين را برداشتيم و بيرون رفتيم اصلا قصد تجاوز به كسي را نداشتيم اما بعد از اينكه دختر جوان را سوار كرديم وسوسه شديم و ديگر نتوانستيم خودمان را كنترل كنيم و او را مورد آزار قرار داديم.

بعد از تكميل تحقيقات اوليه پرونده براي رسيدگي به شعبه 76 دادگاه كيفري‌استان تهران فرستاده شد و دو متهم در اين شعبه مورد بازجويي و محاكمه قرار گرفتند. آنها كه در بازجويي‌ها به تجاوز به زن جوان اعتراف كرده ‌بودند در جلسه دادگاه اين اتهام را انكار كردند. شاكي در جلسه رسيدگي به اين پرونده گفت: «متهمان من را به عنوان مسافر سوار ماشين كردند. در راه وقتي متوجه شدم خيال شومي دارند سعي كردم خودم را بيرون بيندازم اما درها قفل بود.

آنها من را به بياباني در اطراف تهران كشاندند و مورد آزار جنسي قرار دادند. هر دو اين كار را انجام دادند و بعد هم تهديدم كردند كه نبايد به پليس گزارش بدهم يا شكايتي مطرح كنم اما من بعد از اينكه توانستم خودم را به ماموران برسانم موضوع را گفتم و بعد هم به پزشكي قانوني مراجعه كردم و نامه متخصصان در مورد اينكه مورد آزار قرار گرفتم در پرونده موجود است.»

وقتي نوبت به دو متهم رسيد آنها تجاوز به عنف را انكار كردند و مدعي شدند زن جوان دروغ مي‌گويد و خودش به داشتن رابطه راضي بود. دو متهم گفتند: ما در سازماني امدادي كار مي‌كنيم و براي نجات جان مردم فداكاري‌هاي زيادي كرده‌ايم بنابراين امكان ندارد بي‌دليل بخواهيم به كسي آسيب برسانيم.

اين زن دروغ مي‌گويد و مي‌خواهد كارهاي خودش را توجيه كند. متهمان در مورد اينكه چرا در جلسات متعدد بازجويي به تجاوز به عنف اعتراف كردند، گفتند: در آن زمان نمي‌دانستيم معناي دقيق تجاوز به عنف چيست. متهمان همچنين در مورد اينكه چرا دختر جوان را به بيابان كشاندند سكوت كردند.

بعد از پايان جلسه محاكمه هيات قضات شعبه 76 راي بر اعدام هر دو متهم را صادر كردند و آنها را در تجاوز به عنف گناهكار دانستند. متهمان به اين راي اعتراض كردند و پرونده به ديوان‌عالي كشور فرستاده شد.

هيات قضات بعد از بررسي پرونده راي صادره را نقض كرد و خواستار بررسي بيشتر پرونده در شعبه هم‌عرض شد. با توجه به اين درخواست پرونده ديروز به شعبه 77 فرستاده شد و متهمان بار ديگر پاي ميز محاكمه مي‌روند./شرقرپورتاژ
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
جشن عروسی
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
رفع جای جوش صورت با سابسیژن
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
چگونه راننده دینگ شویم؟
روغن خراطین اصل
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
اهواز چت
انجام پایان نامه مدیریت
فروشگاه اسباب بازی بازیجو

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.