عصر ایران- یک روزنامه اماراتی در یادداشتی کوتاه دستاورد جدید ایران در پرتاب موشک به فضا را به صلاح منطقه ندانست!
به گزارش عصر ایران (asriran.com) روزنامه انگلیسی زبان گلف نیوز در مطلبی با عنوان «راکت های ایرانی می تواند موجب تشدید تنش ها در منطقه شود» نوشت: "زمانی که بحث امنیت و ثبات مطرح می شود باید گفت منطقه خلیج عربی(!) یکی از حساس ترین نقاط جهان است. از این رو افزایش تنش ها در این منطقه که واکنش های طولانی مدت را به دنبال خواهد داشت به نفع هیچ کشوری نیست."
این روزنامه در ادامه با اشاره به سخنان اخیر محمود احمدی نژاد درباره عزم ایران برای پرتاب دو موشک دیگر به فضا در طول ماه های آینده نوشت: "درباره حق ایران برای توسعه ظرفیت های فنی آن تحت قوانین و مقررات بین المللی هیچگونه تردیدی وجود ندارد. ایران یک کشور مقتدر است و از این رو حق دارد که مسیر اقدامات خود را ترسیم کند."
گلف نیوز ادامه داد: "با این حال باید این واقعیت را در نظر گرفت که ایران در یک منطقه پرتنش واقع شده و منطقه تحمل بی ثباتی دیگری را ندارد."
این روزنامه اماراتی افزود: "علاوه بر این ایران نباید نسبت به جدیت تلاش های بین المللی برای ایمن سازی اهداف هسته ای خود بی تفاوت باشد. هرگونه اقدام نظامی، امنیت کل کشورهای منطقه را در معرض خطرات بزرگی قرار خواهد داد."
گلف نیوز در پایان نوشت: "بین حقوق مشروع و نامشروع  خط بسیار روشنی وجود دارد. بدون توجه به این موضوع هرگونه مسابقه تسلیحاتی، آزاردهنده و بازی خطرناکی خواهد بود که عواقب زیان آوری بر جا خواهد گذاشت." 
یادآور می شود جمهوری اسلامی ایران اخیرا با پرتاب اولین موشک خود به فضا در جمع کشورهای دارنده فناوری فضایی قرار گرفت. برخی کشورهای عربی ، با حسادت و عداوت خاصی پیشرفت های تکنولوژیک ایران را دنبال می کنند .  

رپورتاژ
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
جشن عروسی
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
رفع جای جوش صورت با سابسیژن
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
چگونه راننده دینگ شویم؟
روغن خراطین اصل
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
اهواز چت
انجام پایان نامه مدیریت
فروشگاه اسباب بازی بازیجو
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
افزایش فالوور اینستاگرام | آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول | فلزیاب |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.