حسين فدايي گفت: هيئت چهار نفر جبهه متحد اصولگرايان متشكل از بنده، صدر، مصلحي و يكي از اعضاي مرخصي‌الاطراف با قاليباف، لاريجاني و رضايي رايزني مي‌كند. 
   
 به گزارش فارس الياس نادران عضو شوراي مركزي جمعيت ايثارگران قبل از ظهر امروز يكشنبه در نشست خبري تشكل مطبوع خود با اشاره به حذف و اضافه شدن برخي در ليست جبهه متحد گفت: افرادي كه در ليست قرار دارند و از نظر فكري و سازماني به جمعيت نزديك‌تر هستند براي حفظ وحدت بيشتر اين را پذيرفته‌اند كه شوراي مركزي در راستاي حفظ اين وحدت اين اختيار را دارد كه برخي افراد را حذف و يا جايگزين كنند.

وي گفت: اگر برخي افراد در پارلمان نباشند آنقدر نگران نيستيم تا اينكه برخي بخواهند وارد مجلس شوند و كار ناتمام خود در مجلس ششم را با ورود به مجلس هشتم به اتمام برسانند و وحدت براي ما از ورود برخي افراد به مجلس مهم‌تر است.
عضو شوراي مركزي جمعيت ايثارگران با اشاره به مواضع اقتصادي مجلس هشتم و مجلس هفتم گفت: من تصور مي‌كنم در مجالس گذشته به ويژه مجلس ششم به اندازه مجلس هفتم بر مواضع اقتصادي خود اصرار نداشته‌اند.
وي گفت: مجلس در سال 85 براي جلوگيري از ايجاد تورم در بودجه دولت يك روز كاري خود را به اين امر اختصاص داد تا از افزايش بودجه عمراني دولت جلوگيري كند.
نادران تاكيد كرد: مجلس هفتم در موارد ديگر نيز در بيان نظرات كارشناسي هيچگونه ابايي نداشته و با نهايت احترام به دولت و اينكه ما و دولت در يك اردوگاه هستيم از مواضع خود دفاع كرد.
در ادامه اين نشست حسين فدايي دبيركل جمعيت ايثارگران انقلاب اسلامي اظهار داشت: تشكيل ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادي و ارتقا سطح نظارت براي اولين بار در مجلس هفتم صورت گرفت.
وي با اشاره به طرح‌ها و لوايحي كه در دستور كار مجلس هفتم قرار گرفته است، گفت: لايحه خدمات كشوري، لايحه پولشويي، اعلام اسامي مفسدان اقتصادي، قرارداد L90 و رسيدگي گلدكوئيست، بحث اپراتور دوم، قرارداد كرسنت، مديريت حمل و نقل و سوخت كشور از جمله مواردي است كه در مجلس هفتم پيگيري شده است.
فدايي با اشاره به پرونده‌هايي كه در كميسيون اصل 90 تشكيل شده است، گفت: برخي از پرونده‌ها مربوط به 10 سال قبل مي‌شد كه در مجلس هفتم مورد بررسي قرار گرفت و اميدواريم اين مباحث در مجلس هشتم با قدرت بيشتري دنبال شود.
عضو شوراي مركزي جمعيت ايثارگران گفت: بنابر مصوبه شوراي مركزي جبهه متحد اصولگرايان هيئت چهار نفره‌اي متشكل از بنده، صدر، مصلحي و يكي از اعضاي مرضي‌الاطراف گروه 11 نفره براي رايزني با قاليباف، لاريجاني و رضايي تعيين شده‌‌اند.
فدايي با تاكيد بر اينكه در جبهه متحد اصل بر تفاهم براي حركت به سمت فهرست واحد است، گفت: بنابر تفاهم گروه 11 نفره بر روي حداد عادل به عنوان فردي كه مي‌تواند سرليست جبهه متحد باشد تفاهم شده است.
در انتهاي اين نشست مجتبي شاكري عضو شوراي مركزي جمعيت ايثارگران انقلاب اسلامي با تاكيد بر اينكه بايد به مباحث فرهنگي توجه شود، گفت: زير بناي بسياري از رفتارهاي سياسي و اقتصادي جامعه به مباحث فرهنگي باز مي‌گردد.
شاكري با اشاره به شعار جمعيت ايثارگران براي انتخابات مجلس هشتم، گفت: مجلس متقدر، كارآمد و مردمي شعار اصلي جمعيت ايثارگران براي مجلس شوراي اسلامي مي‌باشد.

رپورتاژ
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
جشن عروسی
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
رفع جای جوش صورت با سابسیژن
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
چگونه راننده دینگ شویم؟
روغن خراطین اصل
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
اهواز چت
انجام پایان نامه مدیریت
فروشگاه اسباب بازی بازیجو
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
افزایش فالوور اینستاگرام | آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول | فلزیاب |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.