جزئيات بيمه آتش‌سوزي رايگان تمامي واحدهاي مسكوني شهر تهران كه از 12 فروردين سال آينده اجرايي مي‌شود، تشريح شد. 
   
به گزارش فارس، با توجه به اينكه روزانه حدود 100 حريق در تهران رخ مي‌دهد شهرداري تهران قراردادي با شركت بيمه كار آفرين جهت بيمه آتش سوزي واحدهاي مسكوني تهران بست.

بر اساس اين قرارداد ، شركت بيمه كارآفرين متعهد به بيمه كردن حدود 2 ميليون واحد مسكوني تهران، بدون اخذ وجه از مالكان واحدها و شهرداري تهران شده است.
اين شركت متعهد شده تا مبلغ 20 ميليون ريال خسارت وارد به ساختمان و تاسيسات و 30 ميليون ريال خسارت وارده به اثاثيه منزل ناشي از آتش‌سوزي، انفجار و صاعقه را با معرفي و تائيد سازمان آتش‌نشاني و خدمات ايمني تهران به خسارت ديدگان پرداخت كند.
اين شركت مي‌تواند حق بيمه‌ اجراي طرح را از محل جذب‌ حامي مالي در قبال انجام تبليغات خدمات فني، تجاري، آموزشي و فرهنگي آنها دريافت كند.
شركت بيمه كار آفرين طراحي و تهيه پوشه، نمايه‌ها و تصاوير تبليغاتي را پس از تنظيم تفاهمنامه انجام مي‌دهد.
همچنين اين شركت موظف است بيمه‌نامه را پس از صدور به همراه بسته موضوعات تبليغي شركت‌هاي حامي و با لحاظ توصيه‌ها و دستور العمل‌هاي ايمني سازمان آتش‌نشاني از طريق پست و ساير روش‌هاي مورد توافق طرفين به منازل ارسال كند.
بر اساس اين گزارش، شهرداري تهران نيز در اين زمينه متعهد شده است كه اطلاعات املاك مسكوني موضوع تفاهمنامه را جهت صدور بيمه‌نامه در اختيار شركت بيمه كار آفرين قرار دهد.
شهرداري از امكانات موجود در سطح مناطق شهرداري و سازمان‌هاي تابعه جهت اطلاع رساني و انجام تبليغات محيطي و معرفي خدمات ويژه به شهروندان در راستاي اجراي طرح و در حد مقدورات و براساس ضوابط شهرداري تهران پيش بيني مي‌كند.
همچنين سازمان آتش‌نشاني و خدمات ايمني تهران نسبت به تهيه توصيه‌ها و دستور العمل‌هاي ايمني جهت بهبود مستمر ايمني در واحدهاي مسكوني تهران و ارتقاي سطح فرهنگ ايمني جامعه اقدام مي‌كند.
در صورت تحقق اهداف موضوعه و اجراي موفق طرح با توافق طرفين ساير كاربري‌هاي شهري در مراحل بعدي تحت پوشش بيمه قرار خواهند گرفت.
بر اساس اين گزارش، زمان‌بندي اجراي اين طرح از زمان امضاي طرفين ظرف مدت 20 روز اجرايي شده و نسبت به تدوين و امضاي قرار داد اقدام مي‌كنند.
در هر ماه براي 250 هزار تا 350 هزار واحد مسكوني در مناطق شهرداري تهران بيمه‌نامه به همراه بسته تبليغاتي ارسال مي‌شود.
همچنين زمان ارسال كامل بيمه نامه به كليه واحدهاي مسكوني حدوداً 7 ماه است. تمديد بيمه‌نامه سالانه موضوع اين تفاهمنامه‌ با رعايت مفاد اين تفاهمنامه و قرار داد منعقده في ما بين تا 5 سال متوالي صورت خواهد گرفت اين تفاهمنامه در سه نسخه كه هر نسخه حكم واحد دارد، تنظيم و به امضاي طرفين رسيده است.
محمد رضا حاجي بيگي مدير عامل سازمان آتش نشاني شهرداري تهران در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعي فارس افزود: بيمه آتش‌سوزي رايگان تمام واحد‌هاي مسكوني كار مشتركي بين شهرداري تهران و شركت بيمه كار آفرين است.
وي ادامه داد: منازل تا سقف 5 ميليون تومان بيمه حريق مي‌شوند.

مدير عامل سازمان آتش نشاني شهرداري تهران اظهار داشت: اين بيمه شامل تمام واحد‌هاي مسكوني مناطق 22 گانه شهر تهران مي‌شود.
به گفته حاجي بيگي، بخشي از هزينه‌هاي اين كار توسط شهرداري تهران پرداخت مي‌شود.

مدير عامل سازمان آتش نشاني شهرداري تهران خاطرنشان كرد: اجراي اين كار از 12 فروردين همزمان با روز جمهوري اسلامي ايران آغاز مي‌شود و تمامي منازلي كه از اين تاريخ به بعد دچار حريق شوند با تشخيص سازمان آتش‌نشاني از بيمه استفاده مي‌كنند.
وي تصريح كرد: نيازي نيست مردم براي بيمه به جايي مراجعه كنند ما خودمان آنها را بيمه و بيمه نامه را با اسم افراد به در خانه‌هايشان ارسال مي‌كنيم.رپورتاژ
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
جشن عروسی
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
رفع جای جوش صورت با سابسیژن
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
چگونه راننده دینگ شویم؟
روغن خراطین اصل
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
اهواز چت
انجام پایان نامه مدیریت
فروشگاه اسباب بازی بازیجو
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
افزایش فالوور اینستاگرام | آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول | فلزیاب |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.