واحد مرکزی خبر: با وجود اينکه نگهداري از حيوانات خطرناک و وحشي در آمريکا با ممنوعيت روبروست، اما هنوز بسياري از مردم اين کشور به نگهداري از اين حيوانات علاقه نشان مي دهند.

به گزارش شبکه تلويزيوني فاکس نيوز حدود سي و چهار ميليون حيوان خانگي غير معمول در آمريکا نگهداري مي شود که اين امر خود به يکي از معضلات عمده در اين کشور بدل شده است و در کنار اين مشکل بزرگ، علاقه عجيب و غير طبيعي برخي از مردم آمريکا براي نگهداري از گربه سانان برزگ و خزندگان خطرناک باعث نگراني هاي عمده زيست محيطي و سلامت جامعه در اين کشور شده است.

بر اساس آمار آمريکايي ها حدود يازده ميليون خزنده و بيست و سه ميليون حيوان کمياب را به عنوان حيوان خانگي نگهداري مي کنندکه برخي حتي سمي و بسيار خطرناک هستند.   اگر چه بر اساس قوانين دولت فدرال، نگهداري از اين حيوانات منع قانوني دارد، ولي اين ولع عجيب آمريکايي ها براي نگهداري از اين حيوانات بازار سياه پردرآمدي را نيز بوجود آورده است.
به گفته کارشناسان، اهلي شدن حيواناتي مانند سگ و گربه در طول هزاران سال صورت گرفته است و اين اقدام عجيب برخي آمريکايي ها در تلاش براي اهلي کردن حيواناتي مانند ببر و پلنگ يا گونه هاي مختلف مار، افزون بر خود آنان مردم ديگر را نيز با خطرهاي جاني روبرو مي کند.   علاقه به داشتن چيزهاي منحصر به فرد در ميان آمريکايي ها و تلاش آنان براي حفظ ارتباط هر چند مصنوعي با طبيعت از دلايل روي آوردن آنان به نگهداري حيوانات عجيب و غير معمول در خانه به شمار مي آيد.  

رپورتاژ
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
جشن عروسی
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
رفع جای جوش صورت با سابسیژن
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
چگونه راننده دینگ شویم؟
روغن خراطین اصل
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
اهواز چت
انجام پایان نامه مدیریت
فروشگاه اسباب بازی بازیجو
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
افزایش فالوور اینستاگرام | آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول | فلزیاب |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.