سناتور جان مك كين مكرراً مدعي همكاري گروه تروريستي القاعده و ايران شده در حاليكه ايمن الظواهري،رهبر شمارۀ دو القاعده،برخلاف اظهارات جان مك كين در يك نوار ويدئويي اعلام كرده است كه مشتاقانه منتظر ديدن روزي است كه ايران در نتيجۀ جنگ با ايالات متحدۀ امريكا از پاي افتاده است.

به گزارش انتخاب به نقل از هافينگتون پست"huffingtonpost"؛ ايمن الظواهري وعده داد كه اين شبكۀ تروريستي در ميدان نبرد ايران و امريكا ،پيروز جنگ خواهد بود.

الظواهري گفت: اختلاف امريكا و ايران در واقع بر سر كشورهايي است كه بر آنها نفوذ دارند و حملۀ نظامي ايالات متحدۀ امريكا به ايران از احتمال بسيار بالايي برخوردار است.

وي گفت:من فقط مي توانم بگويم كه تغييرات بزرگي در انتظار منطقه بوده و چنانچه جنگ ميان [ايران و امريكا] هر دو را از پا در آورد ،پيروز اصلي ميدان گروه"مجاهدين"خواهد بود.

وي گفت:در صورت پيروزي هريك از اين دو كشور،آنگاه نفوذ آن كشور به آتش جنگ دامن زده و آن را شدت بيشتري مي بخشد يعني در آن زمان است كه جنگ واقعي ميان "مجاهدين"و كشور پيروز آغاز مي شود.

به گزارش هافينگتون پست"huffingtonpost"؛ الظواهري گفت: آغاز جهاد  و انحطاط مهاجمين در عراق و افغانستان مانع از اين خواهند شد كه ايران و امريكا تنها تصميم گيرنده در منطقه باشند.رپورتاژ
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
جشن عروسی
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
رفع جای جوش صورت با سابسیژن
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
چگونه راننده دینگ شویم؟
روغن خراطین اصل
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
اهواز چت
انجام پایان نامه مدیریت
فروشگاه اسباب بازی بازیجو
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
افزایش فالوور اینستاگرام | آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول | فلزیاب |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.